İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş, Tunceli’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Aktaş, Pertek ilçesini ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geldi ve taleplerini dinledi. İlçe Belediye Başkanlığına geçen Aktaş, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerini kazanan Belediye Başkanı Recai Vural’ı tebrik etti. İl merkezine gelen Aktaş, Valilik binası girişinde karşılandı ve kentteki çalışmalara ilişkin bilgi aldı.